Hírek

Szent Imre Katolikus Iskolarádiós Hálózat programja Egerben

Iskolánk 5. évfolyamos tanulói,2022. április 22-én, pénteken részt vettek a Szent Imre Katolikus Iskolarádiós Hálózat által meghirdetett ifjúsági programon, mely Egerben, az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem dísztermében került megrendezésre. „Éld át! , DE hogyan”- Hogyan legyek biztonságban az online térben? A program célja az volt, hogy átfogó és ismeretterjesztő jelleggel felhívja a figyelmet arra, hogy az online tér és a virtuális eszközök használata hogyan hat az egyén és a közösség kapcsolatára, mentális egészségére. Bemutatták azokat a nem ismert és veszélyeket hordozó tényezőket, amelyek a személyes adatainkat és eszközeink biztonságát rombolják. Nagyon sok hasznos dolgot tanultak és hallottak tanulóink. 

Ezúton is köszönjük Dian- Dankó Zsuzsannának, a Szent Imre Katolikus Iskolarádiós Hálózat  koordinátorának, hogy lehetőséget biztosított arra, hogy mintegy 150 diák és kísérőik tartalmasan tölthették el a délelőttöt!

Kísérő pedagógusok: Bodnár Andrási Viktória, Puskás Ottó

Szent Imre Katolikus Iskolarádiós Hálózat programja Egerben
Szent Imre Katolikus Iskolarádiós Hálózat programja Egerben bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva