Hírek

Élmények a napközis táborban

A szünidő első napjait a napközis táborban töltötték tanítványaink.
Az Ifjúsági parkban játszott szín- és számháború, íjászat, kötélhúzás a tanulók edzettségét, a kézműves foglalkozások a kreativitásukat tették próbára. A Bükk-hegységben tett túra során megismerték az erdő gyógynövényeit, gombáit és az erdei állatok lábnyomait. A kerékpártúra a tiszaszederkényi tájházba vezetett, ahol vajat köpültek, címert festettek a táborozók. A Szeleta Parkban a kőkorszaki játszóházban vidáman játszottak diákjaink, majd hazafelé a Muhi Emlékhelynél emlékeztek meg a történelmi eseményről. Közösen énekeltek a Felnőni Tilos együttessel, majd a strandolás, fagyizás, közben új barátságokat kötöttek iskolánk tanulói.

A táborszervezők: Siskáné Nagy Ilona, Pozsa Dóra, Orbán Mónika pedagógusok.

Napközis tábor 2024.

Szólj hozzá

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.