Osztályok 2022/2023. – Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola

Osztályok 2022/2023.

1.a

Vanyó Adél osztályfőnök

Angyalosi Viktória
Aranyos Ábel
Bachmer István
Budai Sanel
Czap Krisztián Elemér
Deák Martin
Egerszegi Boglárka
Fabriczius Benjamin Noel
Irhás Levente
Kozma Zoé Sára
Lévai Szabolcs
Nagy Krisztián Benjámin
Óvári Dalma
Óvári Emma
Rigó Botond
Skabla Réka
Spisák Léna
Szabó Csenge
Szabó Dalma Szimonetta
Szilágyi Patrik
Tóth Benedek Mihály
Zajácz Dávid

2. a

Papp Erika osztályfőnök

Balázs Zsófia Eugénia
Balogh Elena Ella
Balogh Milán
Dallos Zalán
Ducsai Martin
Gerhát Csilla Adél
Horváth Dávid János
Irhás Zselyke
Kiss Nimród Ronel
Murvai Hunor
Murvai Zsombor
Nanó Zselyke
Rácz Bence
Rapcsák Fanni
Török Botond
Turóczi Tamás
Velkovics Veronika

4. a

Vitányiné Zakuczki Diána osztályfőnök

Csábán Szintia Georgina
Csemer Liliána Ibolya
Elek Noel Sándor
Farkas Sára
Gelsi Gergő Noel
Jenei Boróka
Kalicz Dávid
Kanyog Ákos
Marada Ádám
Molnár Olívia Dzsesszika
Papp Milán
Ragcsák Laura
Ragcsák Levente
Spielman Jennifer Gabriella
Tar Gabriella
Tripsánszki Fanni

5.b

Orbán Mónika osztályfőnök

Balogh Hanna Vanessza
Bodnár Panni
Bodonovics Réka
Bognár Dávid
Bolgár Ádám
Császár Levente
Galovics Tamás
Hegedűs Áron
Illés Gergő
Jakab Robin
Jamriska Lili
Kádár Kamilla
Kónya Dorinka
Kövér Ábel Zovát
Kurucz Lia Zorka
Lédig Levente
Létrai Balázs
Lukács Mirkó Bence
Oláh Kíra Vivien
Radácsi Laura
Riczkó Dávid
Samu Dániel
Szedleczki Noémi
Tanászi Bella
Tóth Nóra
Tunner Attila
Varga Máté Bendegúz

6.a

Bartháné Tamás Mária osztályfőnök

Áfra Botond
Balogh Brendon Szebasztián
Bán Bence
Csige Fruzsina
Czékmány Brendon Rudolf
Fajta Hanna
Fekete Amanda
Galovics Zsolt
Gyetvai Csenge Ida
Konarik Edvin Attila
Kurucz Délia
Lesó Lujza Márta
Mézes Boglárka
Mézes Nikolett
Pólik Nimród
Rapcsák Dóra
Ruha Linett
Simon Rebeka
Szabó Lilien
Szlávik Zsolt
Tavassy Dániel
Vida Levente

7.b

Császár Zoltán osztályfőnök

Bajtai Patrik
Budai Edina Zsófia
Garáz Bence
Holló Kornél
Jakab Szófia
Jamriska Hanna
Kákóczki Emma
Kapus Vivien
Kecskés Panna
Kondrák Zénó
Matócsi Nelli
Oláh Viktória
Pók Máté
Pöttör Milán
Rátkai Fruzsina
Szabó Bendegúz
Szanyó Jázmin
Székely Imre
Verdó Zsombor

8.a

Siskáné Nagy Ilona osztályfőnök

Beregszászi Fruzsina
Berkes Márk
Bodnár Kiara
Engelmayer-Kőnig Éva
Gulyás Gréta
Illés Kamilla Piroska
Kákóczki Attila
Kerekes Panna
Kozma Jázmin Kiara
Kőrösi Janka
Lakatos Sándor
Majoros Máté Regő
Ortó Regina
Papp Elizabet
Rózsahegyi Dorina
Szendrei Kevin
Szitai Gábor
Takács Gergő
Tóth Anna
Tóth Lili
Vándor Hanna
Zajácz Edina